Odkaz na Arga
  Štěňata       


  Rodokmen       


  Kniha       


  Kontakt       


  Menu           


Jsem maminkou!

  

Vítám Vás na stránkách.
Jmenuji se Gentle Kiss The Best Baron a narodila jsem se v chovatelské stanici The Best Baron dne 22.01.2004. Můj nový domov mám v Modřejovicích u paničky Mgr. Stanislavy Cvečkové , je to nedaleko od Rakovníka. Za vydatné pomoci Michaeli Melionové jsem byla srpnu 2005 uchovněna.

   Dne 12. srpna jsem byla na návštěvě u mého prvního ženicha Arga z Brdských luk. V pěti týdnech jsem byla s moji paničkou na ultrazvuku kde se potvrdilo, že jsem v naději.
Ze spojení Gentle Kiss the Best Baron a Argo z Brdských luk se 13.10.2005 narodilo 6 krásných, zdravých a velkých štěňátek, 4 fenky a 2 pejskové.

Moji páníčkové mají velkou radost. Stejně tak i páníčkové od Argouše, který se stal po třetí hrdým otcem. Jsem moc ráda, že mi páníčkové Argouše vybrali za ženicha, je to moc veliký fešák, ostatně podívejte se na jeho stránky.
ICh. Argo z Brdských luk
   Na stránkách Bohemia Angel budete moci pozorovat, jak nám naše štěňátka rostou, jaké dělají pokroky a co už se všechno naučí než odejdou do svých nových domovů.

   Na závěr bych ráda svým dětem popřála hodně zdraví a hlavně všem takové skvělé páníčky jako mám já i Argo. Pokud si myslíte, že i do Vaší rodiny patří opravdové zlatíčko, tak kontaktujte moje páníčky.

Gentle Kiss The Best Baron