Novinka
Chovatelské stanice
golden retrievru.


  Kniha       


  Kontakt       


  Menu           


Karafa z Vlčích luk

Junior šampion, Český šampion, Slovenský šampion
3xBOB, 4x CACIB, 14x CAC, 7x res. CAC, 3xCAJC, Vítěz třídy mladých, Národní vítěz Brno 1999 a Národní vítěz Nitra 2001, SZVP I. cena
Karafa z Vlčích luk


Jmenuji se Karafa z Vlčích luk, ale páníčkové na mě volají Hedo, nebo Hedulko a když zlobím, tak jsem jen Hedule. Narodila jsem se společně se sedmi štěňaty 11.01.1998 v chovatelské stanici z Vlčích luk pánů ing. Kubeše a ing. Kordy. Mým otcem je slavný pes Sofielund`s Ekko , který získal mimo jiné ocenění Inter Champion, 2 x BOB, 2 x CACIB a mnoho dalších.

V novém domově 3 měsíce 5 měsíců Můj rajon, louka

Výstavní postoj Tady hlídám .. Můj rajon, bahno .. Můj rajon, gauč ..


    Od 10.10.1998 jsem začala jezdit s páníčkama na výstavy a od začátku jsem měla úspěchy. Dne 2.7.1999 jsem získala titul Český junior šampion a 5.9.2000 titul Český šampion. V roce 2001 jsem získala také titul Slovenský šampion.
    V roce 2000 se pániček rozhodl, že mne zasvětí do tajů lovu. Začal studovat velké množství literatury a podle té mne začal cvičit. Dovedete si představit, jak to celé asi vypadalo. Pořád po mě požadoval aport, nosit kachny a já mu ale vůbec nerozumněla. Časem jsem díky své přirozené inteligenci porozumněla a na speciální soutěži vodních prací jsem získala I. cenu.